بنیاد نیکو کاری ماهتاب سازان ایرانیان

چهارمين برنامه‌ی طرح رفتگران افتخاری کهنوج

چهارمين برنامه‌ی طرح رفتگران افتخاری کهنوج در سیزدهم آبان ماه ۱۳۹۸ با حضور ۸۰ نفر از شهروندان و مسئولين شهرستان کهنوج برگزار شد.

در اين طرح کارکنان نيروگاه شوباد، واحد خدمات شهری شهرداری، کارکنان محيط زيست، سمن حمايت از حيات وحش کلمرز، گروه کوه‌نوردی شوباد، دانش‌آموزان مدرسه شهيد دادور، سکنه و کسبه‌ی محل و نيروي انتظامی لباس رفتگري بر تن کردند و مسير ميدان شاهد تا دادگستری را از هر نوع زباله پاک‌سازی کردند.

عمده زباله‌های اين مسير از جنس کيسه‌های پلاستيکی بودند که به علت قرارگيری در ورودي شهر، باعث ايجاد منظری نامناسب برای شهر کهنوج شده بود که با همت عمومی رفتگران افتخاری به طور کامل پاک شد.

اين طرح که ذيل پويش #کهنوج_بدون_پلاستيک از طرف بنياد نيکوکاری ماهتاب سازان ايرانيان به صورت ماهانه برگزار می‌شود، قصد پاک‌سازی محيط زيست از پلاستيک و ساير زباله‌های ماندگار و ايجاد منظر مناسب را دارد.

نظرات

x

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

بیشتر بخوانید ...

یک‌سالگی پارک انرژی شوباد

یک‌سالگی پارک انرژی شوباد را در حالی پشت سر می‌گذاریم که افتخار میزبانی از «۹۱۰۲» نفر را در این مجموعه داشته‌ایم. پارک انرژی در تاریخ ...

ادامه مطلب ...

تعطیلی مدرسه فردا و پارک های انرژی

با توجه به خطر شیوع بیماری کرونا، کلیه بازدیدهای مدرسه فردا، پارک انرژی رودشور و پارک انرژی شوباد از تاریخ سوم اسفند تا اطلاع ثانوی ...

ادامه مطلب ...

هفته درختکاری

به مناسبت هفته درخت‌کاری و در راستای فعالیت‌های زیست‌محیطی نیروگاه رودشور، درختان روستای نوده رباط کریم هرس شد. 

ادامه مطلب ...

انتشار گزارش شعبه کهنوج بنیاد

گزارش فعالیت‌های سال 98 شعبه شوباد بنیاد نیکوکاری منشر شد. این گزارش را می توانید از اینجا دانلود کنید.

ادامه مطلب ...